У Мінцифри пообіцяли реформувати процеси військово-лікарської комісії, де поранені тижнями ходять за папірцями

Команда Міністерства цифрової безпеки розробила план із цифровізації військово-лікарської комісії (ВЛК). Електронний документообіг скоротить черги, знизить до мінімуму бюрократію в армії, яка створює нашим захисникам перешкоди до отримання їхніх законних прав.

Про це розповів голова відомства Михайло Федоров на своєму Telegram-каналі. Сьогоднішня ситуація у лікарнях та військових шпиталях бачиться чиновнику неприйнятними.

«Наприклад, військового поранили під Бахмутом. Евакуювали до київського шпиталю на реабілітацію. Після лікування бійцю треба повертатися до своєї частини, щоб отримати паперовий напрямок на ВЛК. Потім зібрати купу документів, необхідних для проходження ВЛК, яка взагалі може бути в іншому місті. І такий «квест» потрібно проходити, навіть якщо військовому ампутували руку чи ногу», – наголосив міністр.

Федоров анонсував автоматизацію всіх процесів та документообігу, пов’язаних з отриманням військовими експертної оцінки їхнього статусу. Так у них з’явиться можливість швидко та ефективно приймати рішення після поранення: звільнятися зі служби, переводитись на іншу посаду чи повертатися до частини для продовження служби.

«Це лише невелика частина того, що потрібно цифровізувати у військовій сфері. Наші захисники гідні отримання людяних послуг. Саме завдяки їм ми можемо далі працювати та цифровізувати», — сказав він.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *