У школі Дніпра вчителька молодших класів напивалася на уроках і била дітей по голові

У Дніпрі вчителька молодших класів розпивала спиртне прямо в школі, і п’яною вела уроки. На нездорову пристрасть класного керівника до «вогняної води» поскаржилися учні, і в навчальному закладі спалахнув скандал.

Про це передає видання «Наше Місто«.

 

Школярі розповіли про поведінку вчительки батькам, а ті звернулися до адміністрації СШ №29 з вимогою відреагувати на ситуацію та вжити заходів.

За словами мами однієї з навчань 2 класу Юлії Риженької, горе-педагога помічали за викладанням у п’яному вигляді неодноразово.

 

Діти розповідали, що класний керівник пила горілку, і вже до п’ятого уроку не могла розмовляти.

Жінка у своєму Facebook також додала, що вчителька 2В класу «вдарила двох дівчаток по голові, нібито за те що вони писали не «там де потрібно», а на третю — мало не впала».

«Найстрашніше, що адміністрація школи знала про проблеми вчителя з алкоголем, оскільки саме з цієї причини вона була звільнена з попередньої школи, але прикривали цей факт, аргументуючи тим, що працювати нікому», — обурюється Риженька.

Як з’ясувалося, керівництво школи №29 вирішило звільнити скандальну вчительку.

У Департаменті гуманітарної політики Дніпровської міської ради підтвердили даний інцидент і зазначили, що «з адміністрацією закладу також була проведена бесіда».

«Зараз вакансія відкрита, кадрові питання вирішуються адміністрацією, в школах кадрова автономія», — додали в департаменті.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *