ЦАХАЛ досягає значних успіхів у секторі Гази, але платить високу ціну, – міністр оборони Галант

Армія оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ) досягла «значних успіхів» у своїй наземній операції на території сектора Гази. Проте збройні сили «платять високу ціну» за це.

Відповідну заяву зробив керівник ізраїльського міністерства оборони Йоав Галант, передає The Times of Israel. Міністр натякнув на втрати серед військовослужбовців країни, але жодних конкретних цифр не розкрив.

«Йдуть бої проти сил, що діють [у секторі Гази], і результати й досягнення на полі бою дуже високі… На жаль, на війні також є ціна, і ціна в останній день була високою«, – сказав Галант.

Він також повідомив, що ЦАХАЛ продовжує розгортання сил у глибині сектора Гази.

В Армії оборони Ізраїлю раніше заявили, що 31 жовтня під час боїв у секторі Гази загинуло двоє військових і ще двоє отримали поранення. Згідно із заявою ЦАХАЛ, терористи ХАМАС зазнали «численних» втрат.

Йоав Галант на авіабазі Пальмахім

Як раніше писав OBOZ.UA:

– Офіційний представник Армії оборони Ізраїлю Даніель Хагарі 30 жовтня повідомив, що до Гази входять додаткові піхотні, бронетанкові й інженерні підрозділи ЦАХАЛ.

– Цього ж дня в мережі з’явилися кадри, які свідчать про значне просування ізраїльських сухопутних військ у секторі Гази.

– Командувач Південним військовим округом ЦАХАЛ генерал-майор Ярон Фінкельман заявив, що Ізраїль має єдину мету – перемогу над бойовиками за будь-яку ціну.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *