Як у фільмі про зомбі: український військовий розповів про бої з «вагнерівцями» під Бахмутом (ВІДЕО)

Під Бахмутом на Донеччині, який місяцями намагаються захопити окупанти, Силам оборони України доводиться мати справу з «вагнерівцями». Командування ПВК стягнуло туди чимало живої сили і кидає на штурми найманців, завербованих у російських тюрмах.

Саме з цих новобранців, які мало що знають про військову тактику і погано екіпіровані, і складаються перші хвилі атак. Про це CNN розповів український військовий на імʼя Андрій. За його словами, «вагнерівців» перед штурмами, ймовірно, накачують наркотиками.

Про це свідчить поведінка російських найманців, які намагаються атакувати позиції ЗСУ, йдучи по трупах своїх товарищів по службі. Бої із ПВК «Вагнер» захиснику нагадали сцени з фільмів про зомбі.

«Наш кулеметник ледь не божеволів, бо стріляв по них. Він сказав: я знаю, що я в нього вистрелив, але він не падає. А потім через деякий час, коли він, можливо, стікає кров’ю, він просто падає», – каже Андрій.

Як у фільмі про зомбі: український військовий розповів про бої з ''вагнерівцями'' під Бахмутом

Він розповів про бій із «вагнерівцями», який тривав близько 10 годин. Перестрілка весь цей час не припинялася ні на хвилину. Автомати АК-47 наших захисників настільки нагрівалися від пострілів, що їх постійно доводилося міняти.

«З нашого боку було близько 20 військових. А з їхнього боку, скажімо, 200», – додав військовий.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *