«Кубок патріотів» з футболу: «Трубіж» перервав лідерство Баришівки та Березані

Продовжується футбольний турнір Броварського району «Кубок Патріотів».

Нагадаємо, змагання створені у рамках співпраці між Броварською районною військовою адміністрацією та ГО «Броварська Районна Асоціація футболу». Головна мета турніру — підтримка Збройних Сил України.

Джерело — БРОВАРСЬКА РВА

На першому відбірковому етапі команди поділені на дві зональні групи. Група «А» об’єднує Броварську, Великодимерську, Зазимську та Калинівську громади, група «Б» — Баришівську, Березанську та Згурівську. Ще 11 команд проводять у рамках турніру «Кубок патріотів» паралельні змагання.

У змаганнях, які тривають без глядачів та з дотриманням норм безпеки, відповідно до воєнного стану в Україні, найбільшою сенсацією ігрового уїк-енду стали результати матчів у східній групі «Б». Досі у цій групі лідерство тримали команди Баришівки та Березані. Однак, у звітному турі ФК «Трубіж» із села Коржі Баришівської громади завдав розгромної поразки команді «Атлетік» з Паришківа своєї ж громади 7:0 і впевнено посів першу сходинку.

У групі «А» поступово стає зрозумілим, що ФК «Десна» (Погреби) вже не поступиться лідерством. А ось за друге місце, яке теж дає право на вихід до фінального етапу змагань розгорнулася боротьба не на жарт. Відразу три команди — «Рудня», «Колос» та «Калинівка» йдуть практично поруч у турнірній таблиці. І навіть команди на 5-7 місцях відстають від лідерів лише на 3-4 очка.