«6,99 грн за кубометр»: Уряд розглядає можливість продовжити дію граничної ціни газу

Уряд може продовжити на квітень дію граничної ціни газу в розмірі 6,99 грн за кубометр, пише lb.

«З квітня ввести річну ціну газу навряд чи встигнуть через те, що для цього ще не готова нормативна база. Щоб не допустити подорожчання газу, в уряді розглядають можливість продовжити дію граничної ціни газу ще на місяць», — йдеться в публікації. 

За словами Вітренка, механізм формування річної ціни газу, за якою  ресурс буде продаватися постачальникам газу населенню і підприємствам ТКЕ, ще не визначений, але виходячи із цифр, які фігурують в процесі підготовки цього механізму, вона може бути в межах 6,2-7,2 грн за кубометр.

 Мета уряду — домогтися, щоб кінцева ціна для споживача була не вище діючої в першому кварталі 2021 року — 6,99 грн. після додавання маржі постачальника. 

«Тому максимальною ціною для продажу газу постачальникам в Кабміні вважають 6,2 грн за кубометр. Після додавання маржі, для кінцевого споживача ціна не вийде за рамки 6,99 грн. Розмір маржі в документі (проєкті постанови Кабміну) не вказано. Однак, виходячи з наявних цифр, вона теоретично може досягати приблизно 12%», — йдеться в публікації.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *