Станом на середу, 28 жовтня, коронавірусом в Україні та світі заразилися понад 44,2 млн осіб. За минулий день виявлено 459 020 нових інфікованих. Всього від хвороби померли 1,17 млн пацієнтів, а одужали – 32,4 млн.
Найбільше хворих на COVID-19 вчора зафіксували в США – 75 тисяч, Індії – 42 тисяч і Франції – 33 тисячі.
OBOZREVATEL безперервно стежить за розвитком подій в Україні та світі.


Що важливо знати про атаку коронавірусу:
-
В Україні COVID-19 заразилася 355 601 особа. Померли 6 590 пацієнтів, одужали – 145 336.
-
Країнами-лідерами за кількістю інфікування залишаються США (9 млн), Індія (8 млн) і Бразилія (більш 5,4 млн). За даними Worldometers, Україна в цьому списку займає 22-е місце.
-
У ряді країн Європи за тиждень сильно зріс щодобовий показник випадків зараження COVID-19 і летальних випадків серед інфікованих.


Головне за 28 жовтня:
-
У Франції через велику кількість хворих коронавірусом на місяць можуть ввести загальнонаціональний карантин, повідомляє BFMTV. Планується закрити бари і ресторани по всій країні, ввести обмеження по пересуванню. При цьому школи і садки, як і державні служби, не припинятимуть роботу. Навчання буде рекомендовано перевести на дистанційний режим.
-
За тиждень в період з 19 по 25 жовтня коронавірусом у світі заразилися понад 2,8 млн осіб, що стало рекордом з початку пандемії.
-
Точність прогнозів погоди в світі значно знизилася через те, що під час пандемії коронавірусу в небо піднімаються набагато менше літаків.
-
Україна піднялася на 22 місце в світі за кількістю хворих коронавірусом в рейтингу онлайн-лічильника Worldometers.
-
В Омську машини швидкої допомоги привезли двох пацієнтів з COVID-19 до будівлі регіонального МОЗ, тому що хворим не вистачало місць в лікарнях.
-
Мер Львова Андрій Садовий пішов на самоізоляцію після того, як у його дружини і тещі виявили коронавірус.
-
За добу в Москві померли 75 пацієнтів з коронавірусом. Напередодні – 61. Загальне число померлих досягло 6578 осіб.