У Броварах «Крижані Вовки» вирвали перемогу у «Маріуполя»

У Броварах відбувся матч 37-го туру чемпіонату Української хокейної ліги Паріматч, в якому «Крижані Вовки» приймали «Маріуполь».

Початок зустрічі пройшов під контролем господарів, проте першими рахунок відкрили гості — Кирило Градусов успішно зіграв на добиванні. Під завісу першого періоду своєю першою шайбою за «вовків» відзначився Денис Макаров, який зрівняв рахунок.

У другому періоді команди обмінялися голами — на шайбу Данила Костарєва господарі відповіли влучним кидком Кайла Хеффернан.

На 44-й хвилині Святослав Тимченко вивів «сталевих чайок» вперед, проте за 5 хвилин у рахунку вели вже кияни. Спочатку Андрій Анкудінов підставив ключку під простріл Сергія Суріна, а потім Ілля Орлов реалізував штрафний кидок. Однак незабаром гості зрівняли рахунок — Святослав Тимченко оформив дубль.

За 5 хвилин до кінця основного часу Кайл Хеффернан з вкидання відправив шайбу у ворота Ільяса Гафіулліна, а крапку у матчі поставив Сергій Дорофєєв. Досвідчений захисник «Крижаних Волков» через весь майданчик відправив шайбу у порожні ворота маріупольців.

Перша перемога «вовків» над «Маріуполем» наблизила команду Ігоря Архипенко до плей-офф: «барси» випереджають киян на 6 очок, однак «вовки» мають гру у запасі, а ще одна очна зустріч команд відбудеться у заключному турі регулярного сезону.

Наступні матчі чемпіонату УХЛ Паріматч відбудуться завтра, 25 лютого — о 18:00 «Сокіл» зіграє з «Краматорському», а о 19:30 «Дніпро» приймає «Білий Барс». Обидва матчі будуть показані в прямому ефірі на сайті XSPORT.ua.

«Крижані Вовки» — «Маріуполь» 6:4 (1:1; 1:1; 4:2)

Шайби0:1 Градусов (Луговий, Мазур), 13:07. 1:1 Макаров (Орлов), 18:21. 1:2 Костарєв (Карпенко, Горище — більш.), 33:24. 2:2 К. Хеффернан (Лучніков, Ш. Хеффернан), 31:53. 2:3 Тимченко (Зайцев, Ліхачов), 43:21. 3:3 Анкудинов (Сурін), 47:43. 4:3 Орлов — штраф. кидок, 48:08. 4:4 Тимченко (Фроленко, Зайцев), 48:20. 5:4 К. Хеффернан (Ш. Хеффернан, Орлов), 54:28. 6:4 Дорофєєв (Сурін — порожні ворота), 58:40.

Крижані Вовки: Стельмах (Макаренко); Дорофєєв (К) — Жигалов, Макаров — Фолтін, Лучніков — Сисоєв; Сібілевіч — Сурін (А) — Анкудинов (А), К. Хеффернан — Орлов — Ш. Хеффернан, Маландін — Неверов — Панков, Андрющенко — Булах -.

Маріуполь: Гафіуллін (Дуве); Скурихин — Костарєв, Фроленко — Петрухно (А), Ложкін — Васильєв, Філімонов; Горище (К) — Карпенко (А) — Коваленко, Лихачов — Корчоха — Зайцев, Луговий — Мазур — Градусів, Бондаренко — Мостовий — Тимченко.