Українці зможуть безкоштовно отримати продукти у мережі АТБ: що для цього потрібно

Українці зможуть безкоштовно отримати продукти у магазинах торгової мережі «АТБ» у рамках «єДопомога».

Як передає «Хвиля», про це повідомляє прес-служба Міністерства соціальної політики.

Так, мережу «АТБ» додали до списку партнерів програми «єДопомога». Для того, щоб отримати продукти, необхідно заповнити заявку на сайті платформи, після чого скористатися сертифікатом для отримання допомоги.

«Платформа «єДопомога» розширює мережу партнерів для того, щоб більше людей із різних куточків України змогли скористатися Передоплатою «єДопомога» (сертифікат)», — йдеться у повідомленні.

 

Тепер людина, яка потребує допомоги, може використати сертифікат у всеукраїнській мережі супермаркетів «АТБ-Маркет». При цьому благодійники з України та з будь-якої країни світу можуть сплатити сертифікат на продукти для сімей, які потребують допомоги.

Зокрема, для того, щоб отримати допомогу, необхідно:

Зареєструватись на платформі

Залишити заявку на допомогу, обравши з переліку партнерів «єДопомога» мережу супермаркетів АТБ

 

Коли Благодійник вибере заявку та здійснить оплату, ви отримаєте код в електронному кабінеті на платформі та смс-повідомлення на номер мобільного телефону.

 

Для того, щоб скористатися допомогою, при купівлі товару на касі потрібно надати цифри коду із СМС або показати Передоплату «єДопомога» зі штрих-кодом для сканування.

Щоб стати Благодійником потрібно:

Перейти за посиланням на платформу .

Вибирати заявку, яку хочете закрити, та зручний номінал для оплати: 200, 500 чи 1000 гривень.

АТБ, цены на продукты, вторжение россии в Украину, карта работающих магазинов

Сплатити вибрану суму. Після оплати Заявник отримає смс-повідомлення та зможе скористатися Передоплатою на продукти протягом 30 календарних днів.

Після використання заявником допомоги благодійники, які пройшли реєстрацію на платформі, отримуватимуть підтвердження про купівлю, в якому буде вказано перелік придбаних товарів.

У Мінсоцполітики також роз’яснили, що передоплата на продукти разова та дійсна протягом 30 днів з дати оплати. Вона може бути використана лише для покупок (крім алкоголю та тютюнових виробів) у мережі супермаркетів АТБ-Маркет на підконтрольній Україні території.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *