Редакція газети «Слово і Діло» заявляє про блокування рахунків компанії-засновника у «ПриватБанку»

Представники Всеукраїнської незалежної газети «Слово і Діло» повідомили про незаконне блокування рахунків компанії в пік передвиборчої агітації

Про це повідомляє інформаційний портал «Моя Київщина» з посиланням на повідомлення представників Всеукраїнської незалежної газети «Слово і Діло».

Як повідомили в редакції, під час підготовки договорів із кандидатами про висвітлення їхньої передвиборчої діяльності, керівництво компанії-засновника Всеукраїнської незалежної газети «Слово і Діло» з великим подивом дізналось про блокування поточних рахунків у державному «Приватбанку».

Формальною причиною стало звернення приватного нотаріуса з виконавчим написом до приватного виконавця з міста Бровари за поданням київської колекторської компанії зі статутним фондом 146 000 000 гривень на користь структур російської «Альфа Груп».

Ці надумані претензії  стосуються не компанії, а основного акціонера, якого незаконним блокуванням коштів на персональному рахунку намагаються залякувати та шантажувати, але заодно заблокували і рахунки компанії-засновника незалежного видання з метою втрутитись у висвітлення виборчого процесу у столичному регіоні, — повідомили в редакції.

Також журналісти зазначають, що правоохоронці не можуть вплинути на ситуацію, адже в законодавстві є багато прогалин, якими користуються колектори.

Українське законодавство має значні прогалини, які дають можливість колекторським компаніям використовувати продажних приватних нотаріусів та приватних виконавців в інтересах замовників. А правоохоронні органи не мають дієвих інструментів захистити українських громадян та національний бізнес від покидьків, які працюють в інтересах російського олігархічного бізнесу. Якщо правоохоронні органи виявляться нездатними врегулювати ситуацію, ми змушені будемо звертатись до керівництва держави, а також до дипломатичних представництв іноземних демократичних держав, — прокоментували нестандартну ситуацію в редакції газети «Слово і Діло».

Довідково:

Всеукраїнська незалежна газета «Слово і Діло» видається з 2001 року, творчий колектив багато років висвітлює актуальні теми суспільно-політичного життя в Україні, а особливо у столиці та на Київщині, бере активну участь у допомозі громадянам у відстоюванні їхніх законних прав, проводить журналістські розслідування, викриває корупцію та зловживання високопосадовців, а також всебічно висвітлює вибори на всіх рівнях.

Spread the love

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *